Uzņēmumu apkalpošanas menedžeri

Par uzņēmumu kvalitatīvu konsultēšanu un apkalpošanu bankā rūpējas īpaši izveidota ekspertu komanda - uzņēmumu apkalpošanas menedžeri. Mūsu profesionālā komanda domā kā uzņēmēji, prot ātri pieņemt lēmumus un pārzina gan bankas pakalpojumus, gan biznesa situāciju reģionā. Individuāla pieeja un spēja iedziļināties konkrētajā jautājumā mums palīdz kopā ar katru uzņēmēju atrast piemērotāko risinājumu.

 • Andis Keslers

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010143

  +371 26574684

  Rīga, Republikas laukums

  Rūpējās par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Kvalitatīvs serviss, vēlme likt klientam justies gaidītam pie mums, kā arī ātra, kompetenta atbilžu sniegšana uz jautājumiem ir Anda galvenā atbildība. Andis, kā dzīves moto izmanto Platona reiz teikto: “Labs sākums jau ir puse no padarīta darba”.
  Andi savā darba ikdienā visvairāk iepriecina ikdienas darba dinamika- tikšanās ar jauniem cilvēkiem, zināšanu spektra paplašināšana un pats galvenais , veiksmīga darba rezultāti – apmierināti klienti un to biznesa uzlabošana.
  Ārpus darba Andis aizraujas ar ģitārspēli, aktīvajiem sporta veidiem un dejošanu.

 • Ilze Ozola

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 26456274

  +371 63401486

  Liepājas filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Ilze ir uzņēmumu apkalpošanas menedžere un veido sadarbību ar uzņēmumiem. Viņai dzīvē vissvarīgākais ir ticība cilvēkiem un visur meklēt pozitīvo. Ilzes moto: “Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.” Savā darbā viņai visvairāk patīk kontaktēties ar cilvēkiem, gūt gandarījumu par labi padarīto darbu un iegūt jaunas zināšanas.
  Savukārt ārpus darba Ilze brīvo laiku velta ģimenei.

 • Zane Viļumova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 29338983

  +371 63607430

  Ventspils un Kuldīga

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2013.gada.
  Zane ikdienā atbild par uzņēmumu apkalpošanu Ventspilī un Kuldīgā.
  Viņai gandarījumu sagādā jaunās zināšanas, ko iegūst katru dienu, aktīvi strādājot ar dažādiem klientiem. Klientu pieredze nav izlasāma gudrās grāmatās. Zane dzīvē seko moto: “Staigājot pa citu pēdām, nevienu neapdzīsi.” Tieši tādēļ viņa priecājas par situācijām, kuras ir ārpus ierastās kārtības. Arī ārpus darba viņai patīk it viss, kas spēj aizraut.

 • Oļesja Rumjanceva

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 29257626

  +371 65423595

  Daugavpils

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2007.gada.
  Viņas galvenais uzdevums ir piesaistīt jaunus klientus un popularizēt bankas produktus. Oļesja vienmēr darbojas pēc principa:– “Izturies pret cilvēkiem tā, kā tu gribētu, lai viņi izturas pret tevi!”
  Darbā vislielāko gandarījumu rada tieši klientu ideju īstenošana.
  Brīvajā laikā Oļesja aizraujas ar kulināriju un ceļošanu, kā arī pavada laiku ar ģimeni.

 • Natālija Troškova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +37164607055

  +37127898595

  Rēzekne

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2016. gada.
  Viņas galvenais uzdevums ir piesaistīt jaunus klientus un popularizēt bankas produktus, ka arī palīdzēt klientam atrast risinājumu biznesa vajadzībām. Gandarījumu no darba sniedz iespēja iepazīties ar uzņēmējiem, izzināt viņu vajadzības. Iepazīties ar dažādam uzņēmējdarbības sfērām, sniegt savus padomus un risinājumus kas palīdz klientam realizēt projektus. Savu brīvo laiku patīk pavadīt aktīvi ,(braukt ar velosipēdu, sportot, lasīt dažādas grāmatas)

 • Ļubova Bričkovska

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +37165237591

  +37128655779

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Ļubovas pārziņā ir juridisko klientu konsultēšana par bankas pakalpojumiem. Viņa konsultē uzņēmumus kreditēšanas jautājumos, saņem un izskata finansēšanas pieteikumus. Ļubova atzīst, ka pašai vislabāk patīk komunikācija ar klientiem. Katrs no viņiem ir īpašs un gaidīts. Vislielākais gandarījums ir brīdī, kad klientam rasts vispiemērotākais risinājums. Ārpus darba Ļubovai patīk peldēt un spēlēt tenisu.