Uzņēmumu apkalpošanas menedžeri

Par uzņēmumu kvalitatīvu konsultēšanu un apkalpošanu bankā rūpējas īpaši izveidota ekspertu komanda - uzņēmumu apkalpošanas menedžeri. Mūsu profesionālā komanda domā kā uzņēmēji, prot ātri pieņemt lēmumus un pārzina gan bankas pakalpojumus, gan biznesa situāciju reģionā. Individuāla pieeja un spēja iedziļināties konkrētajā jautājumā mums palīdz kopā ar katru uzņēmēju atrast piemērotāko risinājumu.

 • Ilze Ozola

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 26456274

  +371 63401486

  Liepājas filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Ilze ir uzņēmumu apkalpošanas menedžere un veido sadarbību ar uzņēmumiem. Viņai dzīvē vissvarīgākais ir ticība cilvēkiem un visur meklēt pozitīvo. Ilzes moto: “Neviens sapnis nekad nav par lielu, neviens sapņotājs - par mazu.” Savā darbā viņai visvairāk patīk kontaktēties ar cilvēkiem, gūt gandarījumu par labi padarīto darbu un iegūt jaunas zināšanas.
  Savukārt ārpus darba Ilze brīvo laiku velta ģimenei.

 • Zane Viļumova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 29338983

  +371 63607430

  Ventspils filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2013.gada.
  Zane ikdienā atbild par uzņēmumu apkalpošanu Ventspilī un Kuldīgā.
  Viņai gandarījumu sagādā jaunās zināšanas, ko iegūst katru dienu, aktīvi strādājot ar dažādiem klientiem. Klientu pieredze nav izlasāma gudrās grāmatās. Zane dzīvē seko moto: “Staigājot pa citu pēdām, nevienu neapdzīsi.” Tieši tādēļ viņa priecājas par situācijām, kuras ir ārpus ierastās kārtības. Arī ārpus darba viņai patīk it viss, kas spēj aizraut.

 • Oļesja Rumjanceva

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 29257626

  +371 65423595

  Daugavpils filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2007.gada.
  Viņas galvenais uzdevums ir piesaistīt jaunus klientus un popularizēt bankas produktus. Oļesja vienmēr darbojas pēc principa:– “Izturies pret cilvēkiem tā, kā tu gribētu, lai viņi izturas pret tevi!”
  Darbā vislielāko gandarījumu rada tieši klientu ideju īstenošana.
  Brīvajā laikā Oļesja aizraujas ar kulināriju un ceļošanu, kā arī pavada laiku ar ģimeni.

 • Natālija Troškova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +37164607055

  +37127898595

  Rēzeknes filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2016. gada.
  Viņas galvenais uzdevums ir piesaistīt jaunus klientus un popularizēt bankas produktus, ka arī palīdzēt klientam atrast risinājumu biznesa vajadzībām. Gandarījumu no darba sniedz iespēja iepazīties ar uzņēmējiem, izzināt viņu vajadzības. Iepazīties ar dažādam uzņēmējdarbības sfērām, sniegt savus padomus un risinājumus kas palīdz klientam realizēt projektus. Savu brīvo laiku patīk pavadīt aktīvi ,(braukt ar velosipēdu, sportot, lasīt dažādas grāmatas)

 • Ļubova Bričkovska

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +37165237591

  +37128655779

  Jēkabpils filiāle

  Rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Ļubovas pārziņā ir juridisko klientu konsultēšana par bankas pakalpojumiem. Viņa konsultē uzņēmumus kreditēšanas jautājumos, saņem un izskata finansēšanas pieteikumus. Ļubova atzīst, ka pašai vislabāk patīk komunikācija ar klientiem. Katrs no viņiem ir īpašs un gaidīts. Vislielākais gandarījums ir brīdī, kad klientam rasts vispiemērotākais risinājums. Ārpus darba Ļubovai patīk peldēt un spēlēt tenisu.

 • Anita Gavariņa-Lecīte

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  64281909

  Valmieras filiāle

  Vislielāko gandarījumu darbā man rada spēja lieliski apkalpot klientu un rast abpusēji labāko un izdevīgāko risinājumu. Savukārt pozitīvās klientu atsauksmes ir lielākais dzinulis sasniegt vēl vairāk. Mans dzīves moto: kurš vēlas, meklē iespējas, kurš nevēlas – attaisnojumus.

 • Nataļja Gospodčenkova

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 27898562

  KAC Skanste, Rīga

  Uzņēmējiem svarīgi atrast labāko risinājumu savām biznesa vajadzībām, netērējot uz to daudz laika, tamdēļ mans uzdevums, izprotot klienta vīziju un specifiku, ir ar pozitīvu attieksmi un individuāli pieeju, sniegt ātru un elastīgu servisu katram klientam.

 • Anastasija Medvedeva

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 28655770

  Filiāle Citadele, Rīga

  Vienmēr ar lielu pārliecību sasniegt izvirzīto mērķi – tas ir mans dzīves moto, pēc kura vados arī klientu apkalpošanā. Izprast klientu, domāt ar viņu vienā virzienā un palīdzēt sasniegt vairāk iespējas – tā ir misija, ar kuru ikdienu ķeros klāt saviem pienākumiem.

 • Jekaterina Seļivanova

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 26510888

  KAC Spice Home, Rīga

  Klientu apkalpošanā vados pēc principa – sniegt klientiem tādu servisu, kādu vēlētos saņemt es pati. Esmu laimīga, jo mans darbs ir mans hobijs – nepārtraukta attīstība, palīdzot uzņēmumiem augt un attīstīties.

 • Edīte Liparte

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 28663434

  KAC Domina, Rīga

  Esmu savas jomas profesionāle ar augstu atbildības sajūtu pret sasniedzamo rezultātu un labām zināšanām banku nozarē un uzņēmējdarbības specifikā. Mana mērķtiecība un biznesa vajadzību izpratne vienmēr palīdz rast vislabāko risinājumu klientam.

 • Ina Balode

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 29387786

  Jelgavas filiāle

  Par bankas klientu labsajūtu rūpējos kopš 2011. gada. Pastāvīgi ceļu savas kompetences, lai klientiem nodrošinātu iespējami profesionālāko un izcilāko servisu. Mans dzīves moto: iespējams ir viss. Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika.

 • Evija Dolgovska

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010979

  +371 27893518

  KAC Spice Home, Rīga

  Īstenoju bērnības sapni par darbu bankā un Citadeles komandā darbojos kopš 2016. gada. Mans galvenais uzdevums ir veidot lojālas, ilgtermiņa attiecības ar klientiem un veicināt veiksmīgu sadarbību, jo katra klienta zināšanas un pieredze ir ieguvums arī man pašai.