Privāto uzkrājumu konsultanti

Izvēlieties savu privāto uzkrājumu konsultantu, lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajām dzīvības un nelaimes gadījumu apdrošināšanas un ilgtermiņa uzkrājumu iespējām.

 • Brigita Gaile

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010340

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Brigita ļoti mīl savu darbu. Viņu patiesi iepriecina saskarsme un konsultēšana, optimālu risinājumu meklēšana, kā rezultātā apmierināts klients.
  Brīvo laiku viņa velta mazbērniem un dārzam, kā arī viņas dzīvi piepilda ikgadēji ceļojumi. Brigita sapņo aizceļot uz tālo Austrāliju.

 • Nataļja Dankova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010136

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Nataļjai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu nozarē, no kuriem septiņi gadi uzkrājošās dzīvības apdrošināšanas sfērā. Viņa ir lieliska speciāliste finanšu industrijā, vienmēr ir lietas kursā par jaunākajām tendencēm tirgū, kas ļauj atrast un radīt nestandarta risinājumus katram klientam.
  Brīvajā laikā Nataļja gūst prieku no klavierspēles. Sapņi, kuri gaida savu piepildījumu - Maroka un akordeona spēle.

 • Ieva Zviedrāne

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010318

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Ieva darbu banku nozarē uzsākusi uzreiz pēc bakalaura grāda iegūšanas studiju programmā Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija. Ievai ir svarīgi veidot stipras, uz abpusēju sadarbību balstītas attiecības ar klientu un vienmēr nodrošināt izcilu servisu.
  Tāpat kā darbā, arī privātajā dzīvē Ievai patīk izbaudīt spēcīgus iespaidus. Darbā atrast risinājumus sarežģītām situācijām, pēc darba - vizināties ar motociklu. Viņas sapnis ir ceļojums pa Eiropu ar motociklu. Ieva ir ļoti dzīvespriecīgs cilvēks un uzskata, ka arī sarežģītākajās situācijās viss ir atrisināms un viss ir iespējams.

 • Inna Gordejeva

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010339

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Innai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze finanšu sektorā. Viņa rūpējas par to, lai klients justos gaidīts, kā arī lai būtu apmierināts ar noslēgto darījumu.
  Pozitīvu komunikāciju, radošu pieeju jebkuram klienta jautājumam un vēlmei Inna apvieno ar ļoti pragmatisku un profesionālu izturēšanos. Brīvā laika aizraušanās ar tādu dejas veidu kā kontakta improvizācija, dod iespēju pilnveidot uztveres spējas un jutīgumu, kas ir ļoti svarīgi darbā ar cilvēkiem.

 • Inese Krole

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010148

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Inese sāka karjeru apdrošināšanas nozarē vairāk nekā pirms 20 gadiem. Šai laikā viņa ir veiksmīgi darbojusies arī ģimenes biznesā. Darbā ar klientiem, pirms piemeklēt piemērotāko risinājumu, Inese vienmēr izzina katra situāciju.
  Brīvajā laikā Inese iecienījusi aktīvu atpūtu kopā ar ģimeni, klavierspēli un matemātikas uzdevumus. Enerģiju Inese gūst kalnos. "Vērojot kā mainās laikapstākļi kalnos, tu mācies nepadoties un tiekties pēc mērķa, tāpat saproti, ka dzīvē visu var izmainīt, nomainot attieksmi," saka Inese.

 • Andrejs Sujetins

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010321

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Individuāla un kompetenta apkalpošana, kas atbilst klienta prasībām un interesēm ir Andreja prioritāte.
  Viņa mērķis ir klienta labklājības pieaugums uz izdevīgu ieguldījumu, drošu uzkrājumu, izdevumu optimizācijas un ilgtermiņa savstarpēju attiecību pamata. Andrejs nodrošina profesionālas konsultācijas par ilgtermiņa investīcijām un garantētiem uzkrājumiem, kā arī apdrošināšanas pakalpojumiem.

 • Rihards Zivtiņš

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010320

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Klientu vēlmes un vajadzības ir dažādas, tāpēc Riharda galvenais uzdevums ir atrast katram klientam vispiemērotāko risinājumu.
  Rihardam vislielāko gandarījumu sagādā ilgstoša sadarbība ar klientu, jo tas liecina, par labi padarītu darbu. Interese par mūsdienīgiem, inovatīviem risinājumiem dod iespēju palīdzēt arī nestandarta situācijās.
  Rihards uzskata, ka veselā miesā mīt vesels gars, līdz ar to rūpējas ne tikai par prāta, bet arī par fizisko attīstību.

 • Laura Base

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 26707047

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze finanšu un apdrošināšanas sfērā, ar specializāciju finanšu investīcijās un darbībās ar vērtspapīriem. Man ir svarīgi rast katram klientam piemērotāko risinājumu, lai gala rezultāts pilnībā apmierinātu abas puses.

 • Diāna Gončarova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67064653

  +371 27893598

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Mans darbs vienmēr ir bijis saistīts ar klientiem, jo klientu apkalpošanā jūtos kā zivs ūdenī. Es ticu, ka jebkura situācija ir atrisināma, jebkurai vajadzībai var atrast risinājumu, kas efektīvi darbojas arī ilgtermiņā.

 • Jekaterina Romanova

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010137

  +371 28477969

  Privāto uzkrājumu konsultants

  Jekaterina savu komunikāciju ar klientu vada lietišķā stilā, kā arī viņas stiprā puse ir analītiskā domāšana, kas ļauj ātri un kvalitatīvi atrisināt klienta jautājumus.
  Papildus darbam Jekaterina studē Latvijas Universitātē Ekonomiku un attīsta savu biznesa projektu, kas ir saistīts ar stājas korekciju. Brīvajā laikā iedvesmu smeļas ceļojot un nodarbojoties ar sportu.