Līzinga menedžeri

Individuālā pieeja, balstīta uz klienta vajadzībām

 • Mikus Luka-Indāns

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010749

  +371 29166205

  Vecākais līzinga menedžeris

  Mikus Luka-Indāns rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Mikus galvenā atbildība ir sadarbības nodrošināšana ar lielākajiem oficiālajiem transportlīdzekļu dīleriem Latvijā. Viņam ir svarīgi, lai mūsu klienti var ērti un ātri noformēt līzingu auto tirdzniecības vietās ne tikai Rīgā, bet arī reģionos. Mikus jebkurā situācijā spēj atrast risinājumu un labāko ceļu, kas aizved uz panākumiem.

 • Normunds Strelčs

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67778763

  +371 29204884

  Vecākais līzinga menedžeris

  Normunds Strelčs rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2006. gada.
  Normunda pārziņā ir Citadeles Latvijas filiāļu tīkls un sadarbības partneri reģionos. Viņa profesionalitāti finansēšanas jomā veido vairāku gadu uzkrātā pieredze, mērķtiecība un stresa noturīgums ļauj sasniegt augstus rezultātus. Normunds lieliski spēj izstāstīt jebkuru ar līzingu saistīto procesu saprotamā veidā.

 • Līga Aizpure

  Valodas: Latviešu, Krievu

  +371 67010798

  +371 29773354

  Līzinga menedžere

  Līga Aizpure rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Līgas galvenā atbildība ir atrast individuālu pieeju katrai klienta iecerei, lai rastu iespēju to īstenot, lieliski izprotot klienta vīziju. Līgai vislielāko gandarījumu sniedz pozitīva atgriezeniskā saite no klientiem un kolēģiem. Spējai sasniegt augstus mērķus par pamatu ir 10 gadu pieredze banku sektorā, no kuriem astoņus gadus Līga ir strādājusi uzņēmumu un privātpersonu finansēšanas sektorā. Apvienojot pieredzi ar pozitīvu attieksmi, ir iespējams sasniegt pat vispārdrošākos mērķus!

 • Normunds Dubickis

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010284

  +371 29156725

  Vecākais līzinga menedžeris

  Normunds Dubickis rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Normunda galvenā atbildība ir gādāt par mūsu klientiem, kuri plāno iegādāties lauksaimniecības tehniku un/vai komerctransportu. Normunds ir atbildīgs, tāpēc iedziļināsies jautājumos, kas skar gan izvēlētā objekta iegādi, gan arī attiecīgo nozari kopumā. Normunda gadiem uzkrātā pieredze lauksaimniecības sektorā ir nozīmīga, un viņa profesionālie padomi noteikti dos atbalstu jūsu ideju īstenošanai. Normundam piemīt lieliska spēja visu sarežģīto un neiespējamo pārvērst par vienkāršu un sasniedzamu.

 • Kristaps Velmers

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010710

  +371 22034115

  Faktoringa menedžeris

  Kristaps Velmers rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2018. gada.
  Kristapa galvenā atbildība ir gādāt par faktoringa produktu uzņēmumiem un līzingu Korporatīvo uzņēmumu segmentā. Viņš lieliski pārzina produkta nianses un spēj izskaidrot tās jebkuram, līdz ar to ja vēlies uzlabot uzņēmuma naudas plūsmu ar faktoringa palīdzību, Kristaps ir tas, kurš Tev var palīdzēt. Kristaps 11 gadus darbojas banku sektorā, no tiem vismaz puse pavadīta apkalpojot lielos un mazos uzņēmumus, tas viss palīdz atrast labāko risinājumu ikvienam.

 • Linda Trečaka

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67778727

  Līzinga menedžere

  Linda Trečaka rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2019.gada.
  Viņas galvenā atbildība ir gādāt par mūsu klientiem, kuri vēlas iegādāties vieglo un komerctransportu pie oficiālajiem dīleriem un sadarbības partneriem Latvijā. Linda jau 12 gadus darbojas līzinga tirgū un par svarīgāko panākumu atslēgu uzskata tieši darījuma attiecību vadīšanu. Lielāko gandarījumu viņai sagādā priecīgi klienti un apmierināti sadarbības partneri, līdz ar to Linda vienmēr centīsies atrast risinājumu, kurš būs piemērotākais visām iesaistītajām pusēm.

 • Mārtiņš Zemīts

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010343

  Līzinga menedžeris

  Mārtiņš Zemīts rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2015. gada.
  Mārtiņa galvenā atbildība – gādāt par līzingu Korporatīvo uzņēmumu segmentā un tiem klientiem, kuri vēlas iegādāties komerctransportu. Mārtiņš ir uzkrājis pieredzi lielu un mazu projektu realizācijā. Viņš lieliski pārzina līzinga produkta nianses un iespējas, kā arī prot atrast abpusēji izdevīgāko risinājumu!

 • Lelde Leitlande

  Valodas: Latviešu, Krievu, Angļu

  +371 67010743

  Biroja administratore

  Lelde Leitlande rūpējas par mūsu klientu labsajūtu kopš 2019.gada.
  Viņas galvenā atbildība ir gādāt, lai jebkurš jautājums tiktu atbildēts un būtu saņemta pozitīva atgriezeniskā saite. Lelde vienmēr laipni uzklausīs un ieteiks labāko risinājumu vai speciālistu, pie kā vērsties!