Payeezy risinājumi, kas palīdzēs attīstīt biznesu

 • Regulārie maksājumi (Recurring Payments). Gan konstantu, gan mainīgu naudas summu ieturēšanai. Regularitāti nosaki pats –  reizi dienā, mēnesī vai savādāk. Regulāros maksājumus izvēlas uzņēmumi, kuru pakalpojumus klienti apmaksā kā abonementa maksu (piem. trenažieru zāle) vai ikmēneša rēķinu veidā (piem. maksu par interneta pakalpojumiem, mobilo lietotni u.c.).
 • Viena klikšķa maksājumi (One Click Payments). Iespēja interneta veikala klientiem saglabāt savas maksājumu kartes datus, lai turpmākos pirkumus ar šo karti varētu veikt bez atkārtotas datu ievades. Saglabāt datus ir klienta brīva izvēle. Tas paātrina pārdošanas procesu un veicina klienta apmierinātību.
 • Rēķina nosūtīšana uz klienta epastu (Pay by Link). Iespēja izveidot klienta rēķinu un nosūtīt to uz epastu kopā ar saiti uz maksājuma formu internetbankā, piemēram, gadījumos, ja iepriekšējais maksājums nav pabeigts, vai piedāvājot savus pakalpojumus telefoniski.
 • Daļēji piegādāto sūtījumu apmaksa. Ja bizness ir saistīts ar preču piegādi, reizēm šo pasūtījumu iespējams izpildīt daļēji. E-komercijas risinājums piedāvā iespēju ieturēt no klienta daļēju apmaksu - tikai par faktiski izpildīto pasūtījumu. Tas ļaus samazināt klientu pretenziju skaitu un vairos klientu apmierinātību.
 • Papildu informāciju par karšu maksājumu (Dynamic Descriptor). Piemērots uzņēmumiem, kas veic klientu apkalpošanu izmantot vairākus domēnus. Piemēram, ja viens interneta veikals ir dažādās valstīs ar dažādiem domēniem. Risinājums ļauj darījumiem pievienot papildu informāciju, lai klienti savā bankas konta izrakstā redzētu, kurā lapā pirkumu veikuši.   
 • Darījumi ar vienlaicīgu valūtas maiņu (Dynamic Currency Conversion). Ja tava uzņēmuma klientu vidū ir tādi, kas vēlas norēķināties valūtā, kas nav eiro, šis risinājums dod iespēju redzēt darījuma summu klienta kartes valūtā un tajā arī norēķināties pēc attiecīgā brīža valūtas maiņas kursa. Tavs uzņēmums savukārt saņems naudu eiro valūtā.  Ja vēlies, ienākumus saņemt citās valūtās, nodrošinām arī šādas iespējas.   

Piesakies lieliskai konsultācijai

Vēl vairāk iespēju

 • Karšu pieņemšana internetā

  E-komercijas risinājumi - palīdzēsim attīstīt biznesu internetā.

  Uzzini vairāk

 • Maksājumu karšu pieņemšana

  5 veidu termināļi dažādām tirdzniecības vietām.

  Uzzini vairāk

 • Mikrokredīts

  Finansējums līdz 30 000 eiro ikdienas vajadzībām.

  Uzzini vairāk