Digifirma

Digifirma ir bankas Citadele elektronisko norēķinu sistēma, kas ļauj veikt bankas operācijas no uzņēmuma biroja un ir īpaši piemērota vidēju un lielu uzņēmumu prasībām.

Jaunu elektronisko norēķinu sistēmas Digifirma līgumu noformēšana tiek pārtraukta sākot ar 2018.gada 25. aprīli.

Pāreja uz jaunu DigiFirma serveri

Lai pildītu Maksājumu karšu industrijas datu drošības standarta (PCI DSS) prasības*, elektronisko norēķinu sistēmas DigiFirma modulī “Karšu notikumi” no š. g. 1. jūlija netiks nodrošināta karšu datu apmaiņa. Līdz ar to turpmāk informāciju par notikušajiem un grāmatotajiem karšu darījumiem Jums būs iespējams iegūt DigiFirmas konta pārskatā. Ja vēlaties redzēt ne tikai grāmatotos darījumus, bet arī rezervētos darījumus, aicinām pieslēgt Citadeles internetbanku.

Lai minētās prasības nodrošinātu, banka veic attālinātās norēķinu programmas DigiFirma migrāciju uz jaunu serveri – firma.citadele.lv. Šīs izmaiņas tieši skars katru uzņēmumu, kas izmanto DigiFirmu, un, lai lietotāji varētu sekmīgi turpināt strādāt ar DigiFirmu, lūdzam DigiFirmas modulī “Datu apmaiņa” nomainīt bankas servera adresi uz firma.citadele.lv.

Visi pārējie uzstādījumi paliek nemainīgi.

Minētās izmaiņas konfigurācijā ir iespējams veikt jau šodien, bet ne vēlāk kā līdz 2018.gada 30.jūnijam. Pēc šī datuma pieslēgšanās DigiFirmai būs iespējama tikai no jaunā servera.

Instrukcija migrācijai uz jauno serveri firma.citadele.lv.

Digifirma bankas sertifikātu atjaunošana

Informācija klientiem, instrukcija

Sertifikāti

Digifirma versiju uzturēšana

Īss versiju izmaiņu apraksts Statuss Instalācija
5.9.6.
Release notes
Tiek uzturēta no 04/02/2014 Lietotāja rokasgrāmata
Instalācijas / atjaunināšanas instrukcija
Instalācija (.exe)