/ Uzņēmumiem / Maksājumu kartes / Kredītkartes uzņēmumiem

Kredītkartes uzņēmumiem

Darījumu kartes nodrošinās Jūsu uzņēmuma efektīvu saimniecisko izdevumu un komandējumu apmaksu un uzskaiti, kā arī ļaus kontrolēt citu ar uzņēmuma darbību saistīto izdevumu plūsmu.

Gold biznesa kredītkarte (MasterCard Business Gold vai Visa Business Gold) - drošas un prestižas kartes darbinieku komandējumu un citu biznesa izdevumu apmaksai.

Biznesa kredītkarte (MasterCard Business vai Visa Business) - labākais risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem biznesa ikdienas un arī darbinieku komandējumu izdevumu apmaksai. Turklāt šīs kartes var piesaistīt uzņēmuma esošajam norēķinu kontam, tādējādi saglabājot pieeju kontā esošajiem naudas līdzekļiem arī ar karti.

American Express® Gold Business Card - viena no pasaulē prestižākajām kredītkartēm, kas ievērojami ietaupa uzņēmuma izdevumus un nodrošina virkni ekskluzīvu priekšrocību gan Latvijā, gan ārzemēs.

American Express® Business Card - praktiska kredītkarte, kas ļauj ietaupīt uzņēmuma izdevumus un justies pasargātam no ceļojuma neērtībām komandējumos.