MobileSCAN licences saņemšana un aktivizācija internetbankā

Ja MobileSCAN aktivizē pirmo reizi

 1. Ieejiet Citadeles internetbankā
 2. Kreisajā pusē atveriet sadaļu “MobileSCAN” 
 3. Nospiediet pogu „Pieslēgt MobileSCAN”.

 4. Pēc pogas “Pieslēgt MobileSCAN” nospiešanas ievadiet kodu no kodu kartes vai kalkulatora, ar kuru pieslēdzāties internetbankai.

 5. Nospiežot pogu „Izpildīt”, uz ekrānā ieraudzīsiet paziņojumu „ Lai pabeigtu MobileSCAN aktivizāciju, Jums jāatgriežas MobileSCAN sadaļā.
  Parasti pieteikums tiek apstrādāts uzreiz, bet ja tas nenotika, tad to apstrādāsim tajā pašā darba dienā, ja pieteikums nosūtīts līdz plkst. 16:00. Ja pieteikums nosūtīts pēc 16:00, to visticamāk apstrādāsim nākamajā darba dienā”.
 6. Lai turpinātu MobileSCAN aktivizāciju, atkārtoti atveriet internetbankas sadaļu „MobileSCAN”. Pieteikums ir apstiprināts, ja redzat MobileSCAN licences numuru un pogu “Pievienot jaunu ierīci”.
 7. Nospiediet pogu „Pievienot jaunu ierīci” un sekojiet norādēm uz ekrāna.
 8. Mobilajā ierīcē, kurā vēlaties aktivizēt MobileSCAN atveriet Citadeles mobilo aplikāciju. Nospiediet pogu “MobileSCAN” un nonāksiet ekrānā, no kura varēsiet sākt aktivizāciju
 9. Ar izvēlēto mobilo ierīci noskenējiet internetbankas ekrānā redzamo krāsaino kodu.
 10. Izdomājiet 5 ciparu PIN kodu, kuru turpmāk lietosiet, lai pieslēgtos internetbankai, un ievadiet to mobilajā ierīcē.
 11. Mobilās ierīces ekrānā tiks parādīts ciparu kods - ievadiet mobilās ierīces ekrānā redzamo ciparu kodu internetbankas laukā „MobileSCAN aktivizācijas kods”
 12. Nospiežot pogu „Tālāk”, MobileSCAN būs aktivizēts jūsu mobilajā ierīcē!

Ja jums jau ir MobileSCAN licence un vēlaties aktivizēt MobileSCAN atkārtoti vai uz citas ierīces

Android mobilajai ierīcei

iOS mobilajai ierīcei